Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

Tekstas svetainei, kaip aprašyti savo verslą

Tekstai svetainei yra esminė dalis kuriant internetinį turinį. Ši dalis apima informaciją apie jūsų įmonę, paslaugas, produktus ar bet kokią kitą svarbią informaciją, kurią norite pateikti lankytojams. Tai svarbus žingsnis svetainės kūrimo procese, nes tai, kaip pateikiate informaciją, gali turėti didelės įtakos lankytojų patirtims ir Jūsų svetainės efektyvumui. Aprašydami šiuos tekstus, galite nurodyti, ką norite perteikti lankytojams apie savo įmonę ar paslaugas bei ką turinys turėtų atspindėti norint pritraukti jūsų tikslinę auditoriją.

Tekstas svetainei

Tekstas svetainei, nuo ko pradėti?

Navigacijos nuorodų tekstai: Navigacijos meniu yra jūsų svetainės “Žemėlapis”. Nurodykite, kokie puslapiai ir  pavadinimai bus naudojami skirtingoms svetainės dalims. Pavyzdžiui:

1. Pradžia
2. Paslaugos
  2.1 Skaitmeninė reklama
  2.2 Tradicinė reklama
3. Produktai
  3.1 Produktų kategorija
     3.1.1 Produkto subkategorija
  3.2 Produktų kategorija
4. Naujienos
5. Apie mus
6. Kontaktai

Tai gali būti kai kurių navigacijos punktų pavadinimai. Tai turėtų būti aiškūs, lengvai suprantami ir palengvinantys svetainės naudojimą.

Puslapio turinys: Norima informacija, kurią ketinate pateikti svetainės puslapiuose, kuri turi būti kruopščiai apgalvota. Tai gali apimti pristatymą apie įmonę, jos veiklą, produktus ar paslaugas, klientų atsiliepimus, straipsnius, naujienas ir kitą aktualią informaciją, kuri atspindėtų jūsų veiklą

Tekstas svetainei pradedamas rašyti nuo „Apie mus“ puslapio

Puslapis „Apie mus“ yra svarbus svetainės elementas, kuriame turite pristatyti savo verslą, tikslus, vertes ir svarbiausius faktus. Norint aprašyti šį puslapį profesionaliai, rekomenduojama patiekti:

1. Įmonės aprašymas: Pradėkite puslapį “Apie mus” pristatydami savo įmonę, kuriame apibūdinate savo veiklos sritį, bruožus arba unikalumą. 5-10 sakinių.

2. Tikslai, misija ir vizija: Apibūdinkite savo įmonės viziją, tai yra pagrindinį tikslą, kurį siekia įmonė (tai gali atrodyti ir neįgyvendinimas). Pavyzdys:

   Viziją: Tapti geriausiu krepšininku Lietuvoje.
   Misija: Numesti svorį.
   Tikslas: Valgyti sveikai ir sportuoti.
 

Taip išeina, jeigu sportuosiu ir sveikai valgysiu, galėsiu numesti svorio bei ateityje, tai padės tapti geriausiu krepšininku Lietuvoje.

3. Vertė klientams: Pasidalinkite, kaip verslas teikia vertę klientams ir išsiskiria iš konkurentų. Paminėkite, kokiais būdais jūs padedate klientams spręsti jų problemas, pasiūlyti inovatyvius sprendimus arba užtikrinti kokybiškus produktus ir paslaugas. 3-6 sakiniais.

4. Svetainės siūlomos vertės: Saugus apmokėjimas, greitas pristatymas, asmeninės paskyros, pinigų grąžinimas ir t.t.

5. Įmonės šūkis ir šūkio reikšmė. 1 sakinys.

—————
Nebūtini:
6. Komanda – nuotrauka, vardas, pavardė, pareigos.
7. Apdovanojimai, diplomai ir t.t.
8. Klientų atsiliepimai.
—————-
Svarbu, kad puslapis “Apie mus” būtų aiškus, konkretus ir parodytų kaip išsiskiriate iš konkurentų.

„Kontaktai“ puslapis

 1. Įmonės kontaktai: Svarbu pateikti aiškią kontaktinę informaciją, kuri leistų lankytojams lengvai susisiekti su jumis. Įtraukite fizinį adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir, jei reikia, kitą svarbią informaciją, kaip darbo valandas, rekvizitus arba kitus susisiekimo būdus.

 2. Socialinės žiniasklaidos nuorodos: Jei turite socialinės žiniasklaidos paskyrų, kurias norėtumėte įtraukti į svetainę, svarbu pateikti nuorodas į tas paskyras. Tai gali būti nuorodos į įmonės profilį Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ar kitus tinklapius, kuriuose esate aktyvūs. Tai padeda skatinti lankytojus sekti jus ir išlaikyti ryšį su jumis socialiniuose tinkluose.

Paslaugos puslapis

1 varaintas:

 1. Paslaugos pavadinimas: Svarbu, kad kiekviena paslauga būtų aiški, trumpa ir suprantama. Galite naudoti terminus, kurie tiksliai apibūdina teikiamas paslaugas. Rekomenduojame 1-3 žodžiai.
 2. Trumpas aprašymas: Apibūdinkite kiekvieną paslaugą trumpai ir išsamiai. Paaiškinkite, kokia nauda klientui gaunama iš šios paslaugos, kokie jos privalumai ir kaip ji gali padėti klientui. 3-5 sakiniai.

2 variantas: 

 1. Paslaugų sąrašas: Pateikite sąrašą teikiamų paslaugų, galbūt išdėstytą lentelės forma su specifikacija, kaina ar kitais svarbiais parametrais, kurie gali būti reikalingi klientui.

Atsiminkite, kad paslaugų puslapis yra viena iš pagrindinių vietų, kur klientai gali susipažinti su jūsų įmonės teikiamomis paslaugomis, todėl svarbu jį aiškiai ir informatyviai pristatyti.

Paslaugų kategorijos

Išsamesnis aprašymas: Teikiant išsamesnę informaciją apie kiekvieną paslaugą, pabrėžkite jos svarbiausias savybes, naudą ir tai, kaip ji gali padėti klientui išspręsti jų problemas ar poreikius. Rekomenduojama kurti kiekvienai paslaugai atskirą puslapį, jeigu galite apie vieną paslaugą aprašyti bent 300 žodžių.

Produktų puslapis ir kategorijos

Tiksliai aprašykite kiekvieną produktą, pateikdami, produkto pavadinimą, pilną produkto aprašymą, trumpą produkto aprašymą, kainą, variacijas (spalva, ilgis, kainos pokytis), papildoma informacija ir kokiai produkto kategorijai priklauso produktas.

Produkto kategorijas aprašykite aiškiai ir suprantamai, kad klientai greitai ir patogiai galėtų rasti prekes.

Tekstas svetainei

Papildoma informacija ir reikalavimai

Pradžios puslapis: Puslapis, kuris turėtų trumpai aprašyti visą svetainę, jis sudaromas iš visų kitų puslapių informacijos trumpai kiekvieną aprašant ir pridedami mygtukai, kurio nukreipia jau į pačius puslapius norint daugiau informacijos sužinoti.

Naujienų puslapis: Dažniausiai talpinami straipsniai su Jūsų veikla, kurie gali padėti Jūsų esamiems klientams arba gali atvesti naujus klientus iš „Google“ paieškos į svetainę.

Teisės aktų atitikimas: Teisės aktų laikymasis yra esminis aspektas internetinių svetainių veikloje. Mes pasirūpiname, kad svetainė atitiktų reikiamus teisės aktus ir reguliavimus. Mes visada paruošiame privatumo politiką, slapukus, naudojimosi sąlygas, pristatymas ir grąžinimas bei pirkimo-pardavimo sąlygos (jeigu tokių reikia). Kas padeda užtikrinti lankytojų duomenų saugumą ir teisingumą. Bet kiekvienas verslas yra skirtingas, todėl jeigu norite, taikyti skirtingus grąžinimo terminus, būdus arba kainas būtinai aprašykite jas.

Tekstas svetainei, sunku pradėti?

Kurdami internetines svetaines galime parašyti ir reikia tekstą tinklapiui pagal Jūsų verslo informaciją ir marketingo bei SEO gaires. Daugiau informacijos skaitykite: LiJIA, Internetinė svetainėInternetinių svetainių tipai ir skirtumaiInterneto svetainės marketingas.

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę