Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

3 lankytojai peržiūri dabar šitą paslaugą
SEO optimizacija

SEO optimizacija

99,99 

Gausite monetų: 5.00

✅ SEO optimizacija – tai techninis, analitinis ir kūrybinis procesas, skirtas Jūsų svetainei ar el. parduotuvei reitinguoti aukščiau Google paieškos rezultatuose. SEO optimizavimo dėka galite gauti nemokamą srautą iš aukštų pozicijų paieškos rezultatuose pagal konkrečius raktinius žodžius.

✅ SEO OPTIMIZAVIMAS
Svetainės optimizavimą SEO galima suskirstyti į dvi dalis:

 • Vidinis SEO optimizavimas;
 • Išorinis SEO optimizavimas;

Vidinis SEO yra vienas iš pirmųjų ir svarbiausių žingsnių į tinkamai optimizuotą svetainę. Jei norite optimizuoti savo svetainę naudodami vidinis SEO, turėtumėte žinoti du dalykus: ar svetainėje atliktas tinkamas techninis optimizavimas paieškos sistemoms ir ar svetainės turinys atitinka Google keliamus reikalavimus.

Techninį SEO optimizavimą atliekame, tik TVS „Wordpress“ svetainėms.
  Atsiųskite svetainės nuorodą ir mes pateiksime SEO paslaugų kainą
  Dažniausiai nustatome kainą ir atsakome į užklausą per vieną darbo dieną.

  ℹ️ Paslaugos nauda, kūrimo etapai ir kainos →

  SEO optimizacija užtrunką 2-3 darbo dienas.
  Produkto kodas: 0024 Kategorijos: ,

  SEO optimizacija – kodėl ji reikalinga?
  Pasaulyje kasdien skelbiama šimtai tūkstančių skirtingo turinio įrašų, puslapių ir vaizdo įrašų. Natūralu, kad tokiais kiekiais generuojama informacija pradeda varžytis dėl skaitytojų dėmesio. Tinklalapiai, el. laiškai ir pan. dažniausiai yra blogai optimizuotos arba visai neoptimizuotos. Bloga SEO optimizacija reiškia, kad tokios įmonės retai pasirodo pirmajame „Google“ paieškų puslapyje.

  Ar žinojote, kad 5 geriausios pozicijos generuoja daugiau nei 70 procentų viso srauto? Tad nieko keisto, kad vis daugiau verslininkų ir įmonių savininkų nori kuo labiau paieškos sistemoms optimizuotos svetainės. Tokiu būdu Jūsų verslas ne tik tampa labiau matomas potencialiems klientams, bet ir sulaukia daugiau lankytojų.

  Kaip veikia „Google“ paieška?
  „Googlebot“ kasdien aplanko tūkstančius svetainių, „skaito“ jų turinį ir šią informaciją išsaugo „Google“ serveriuose. Kai lankytojas naudojasi „Google“ paieškos sistema, „Google“ rodo surinktus duomenis paieškos rezultatuose. Tačiau daugelis žmonių nežino, kad „Google“ užtrunka šiek tiek laiko indeksuoti naujai paskelbtą tekstą ir vaizdinį turinį. Google paieška rodo tik indeksuotą informaciją.

  Apsilankydamas daugelyje svetainių „Google“ robotas atsižvelgia į daugiau nei 200 skirtingų parametrų ir kriterijų. Google pagal šiuos parametrus įvertina, ar svetainė tinkamai optimizuota: jai priskiriama konkrečios paieškos (raktinio žodžio) pozicija. Teisingai įvertinti šiuos parametrus ir optimizuoti savo svetainę – vienas svarbiausių patyrusio SEO specialisto užduočių. Taip jūsų įmonė aplenks konkurentus.

  Kodėl verta pasinaudoti SEO optimizacija?
  Norėdami nustatyti, ar jūsų svetainei reikalingas SEO optimizavimas, tereikia užduoti vieną paprastą klausimą: ar Jūsų produktų ir paslaugų ieškoma internete? Jei atsakymas yra teigiamas, svetainė turi būti optimizuota. Žinoma, jei Google paieškose produktui ar paslaugai nėra paklausos, SEO optimizavimo tikriausiai tiesiog neapsimoka. Visada galima pasinaudoti SEO straipsnių rašymas, kuris generuotų svetainės srautą ir iš straipsnio klientai apsilankytų svetainėje.

  Nemokamai pasitikrinti puslapio SEO

  Daugiau informacijos galite skaityti apie socialinių tinklų marketingas mūsų verslo tinklaraštyje LiJIA.

  https://jaunaideja.lt/kas-yra-seo-ir-kodel-jis-svarbus-tinklapiui/

  📅 Darbo etapai

  1. Atliekate užsakymą, nurodydami tikslią informaciją;
  2. Pradedame svetaines įvertinimą;
  3. Darbo kainos pateikimas klientui;
  4. Jeigu kaina tinka klientas apmoka už paslaugą;
  5. Darbas;
  6. Darbų pristatymas klientui;

  🤔 Pagalba

  Nesuprantate kaip taisyklingai užpildyti formą? O gal nepavykstą, nes išmeta vis klaidas?

  Nebijokite, galime padėti užpildyti formą, paskambinkite +370 660 12056 numeriu ir suteiksime visą reikalingą informaciją apie formą ir užpildysime ją kartu.👊

  Pirkinių krepšelis
  0
   0
   Jūsų krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę