Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

ĮVERTINIMAI

IR KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Jauna ideja (baltas fonas)
JAUNA IDĖJA

Patvirtinta mūsų

Paslaugos.lt
PASLAUGOS.LT

Patvirtina Paslaugos.lt

Fiverr
FIVERR.COM

Patvirtina fivver.com

mŪSŲ KLIENTŲ

ATSILIEPIMAI

Atlikta viskas nuo A iki Z. Sugalvotas pavadinimas, šūkis, spalvos, logotipas, svetainė, vizijos ir misijos ir t.t. Labai tiksliai ir greitai įgyvendinta idėja.

Friendshipment
Friendshipment

Vadovas

Labai gerai derinta savo žinias ir patirtį, pataria, ką geriau nedaryti ir ką daryti. Bando kalbėti paprastai ir suprantamai, o ne informatikų kalba. Pats turi verslą, todėl galima pasikalbėti apie viską.

Gandro išmintis
Genio išmintis

Vadovas

Viskas vienoje vietoje, sukūrė logotipą, svetaine, 2D video, sukūrė kanalą Youtube ir kitus socialinius tinklus. Labai bendraujantis. Turintis įdomių idėjų.

Statybos įmonė

Vadovas

Patinka, kad parašo darbo eiga, kurdamas laikosi jų ir taip neatsilieka nuo terminų. Pateikia tikslias kainas ir laikus.

Sodyba pas Ritą

Savininkė

Patinka, kad bendrauja, kalbasi ir ima ir atveda į gerą kelią, o ne tiesiog daro darbą, kad daryti. Tikrai išmano svetainių kūrimą, soc. tinklus ir marketingą. Pataisė idėją, patarė, kuri tikrai gavosi geriau negu aš buvau sugalvojęs.

Artūras

Vadovas

Prižiūri svetainę (rašo straipsnius) ir socialinius tinklus, laibai viskas vientisą, gražu, suderinta ir laiku. Moka bendrauti su klientas, kurti įdomų ir turiningą turinį.

Gabrielė_MA

Marketingistė

Labai greitai ir efektyviai spendžia problemas. Padeda, konsultuoja ir rūpinasi, kaip savo verslu. Rekomenduoju kitiems.

L.M

Vadovas

Visos reikiamos reklamos vienoje vietoje, nuo svetainės iki socialinių tinklų ir vizitinės.

pervezimai-europoje
Pervežimai Europoje

Vadovas

Patiko, pats atvažiavo su įranga nufilmavo, nufotografavo ir įkėlė į svetainę ir socialinius tinklus, bei patalpino video į savo Youtube kanalą. Nieko pačiam daryti nereikėjo👍

Liudas

Labai patinka turėti žmogų, kuris visada padeda su svetainės arba socialinių tinklų problemomis. Labai greitai reaguoja. Nebijo dirbti viršvalandžių arba savaitgaliais. Rekomenduoju

Telefonų taisymas

Savininkas

Atliko profesionaliai savo paslaugas. Didžiausios rekomendacijos

Gintarė M

Marketingistė

Sutvarkė SEO, viskas labai padidėjo, prijungė Google analytis ir Google search console ir apmokė, kaip naudotis.

M.L

Vadovas

Profesionalumas, kūrybiškumas ir gebėjimas suprasti mano poreikius ir viziją buvo labai įspūdingas. Svetainė atitinka visus mano lūkesčius ir net viršija juos - ji yra moderni, funkcionali bei lengvai naudojama.

Edita

Vadovė

Labai savarankiškas ir kokybiškas darbas. Socialiniams tinklams pats kuria planus, turinį, vizualus, video, bendrauja su klientais, o mus reikia, tik prižiūrėti darbus.

Andrius

Vadovas

Atvirumas ir paslaugumas pritraukė mano dėmesį ir paliko labai teigiamą įspūdį. Esu labai patenkinta galėdama dirbti su jumis, ir tikrai sugrįšiu ateityje dėl kitų projektų.

Simona

Administratorė

Gera kaina ir kokybiškas darbas.

satiar
Satiar

Vadovas

Jūsų bendradarbiavimas, kantrybė ir gebėjimas išklausyti mano pageidavimus ir jos atlikti yra labai vertinami. Ačiū

Modestas

Savininkas

Profesionaliai sukūrė automatizuota internetinę parduotuvę ir maketus socialiniams tinklams. Jaunatviškas, modernus ir minimalistinis dizainas.

Povilas

Vadovas

Labai gerai supranta marketingą, pataria ir padeda. Ir svarbiausia komentuoja ne tik iš baigtų mokslų pusės, bet ir iš marketingo darbo patirties bei verslo pusės.

Augustas

Savininkas

Atrodo, kad tikrai myli ką daro, konsultuoja, pataria, padeda visada 24/7, labai greitai reaguoja.

Gytė grožio paslaugos

Savininkė

Labai išsamiai ir įdomiai rašo tinklaraščius, kuriuos skaito klientai. Klientai dabar netgi pradeda laukti kada pasirodys straipsnis. Prieš rašydamas sutaria visus SEO reikalavimus, raktažodžius, ieškomas temas Lietuvoje. Rodikliai aukšti.

lmg
LMG

Marketingas

Labai patiko bendravimas ir platūs bei aiškūs atsakymai į klausimus.

Laimondas

Vadovas

Labai džiaugiuosi susipažinusi. Sulaukiu labai kokybiškos pagalbos prie svetainės administravimo. Rekomenduoju visiems. Ir pati naudosiuosi toliau Jūsų paslaugomis. Ypatingai patinka labai nuoširdus, išsamus ir detalus bendravimas. Visada viskas aiškiai ir suprantamai pateikiama. Tik geriausios rekomendacijos!

Kursai
Indrė Vėl – Kursai

Vadovė

Labai patiko bendravimas ir platūs bei aiškūs atsakymai į klausimus.

Laimondas

Vadovas

close
Pindis

PINDIS REKOMENDUOJA, NEPRALEISTI NAUJŲ TENDENCIJŲ IR GAUTI

10% NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI

Mes nesiunčiame el. pašto šiukšlių! Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikoje.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę