Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

Pinigų grąžinimo politika

1. Pinigų gražinimas

1.1. Pirkėjui pareiškus per 14 dienų, kad reklamos prekės neatitinka šioms prekėms keliamus įprastus kokybinius reikalavimus ir Pardavėjui patvirtinus, pinigai gražinami per 5 darbo dienas.

1.2. Pirkėjas turi teisę per 14 darbo dienų prašyti pataisyti arba perdaryti reklamos priemonių sukurtus produktus.

1.3. Pardavėjas nėra atsakingas už multimedijos prekių kokybės pablogėjimą, jei klientas ar asmenys, kuriems klientas perdavė prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios prekės yra paprastai naudojamos, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų.

1.4. Paslauga nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami, jei paslaugoje trūkumų atsirado dėl to, kad klientas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles.

1.5. Norėdamas grąžinti paslaugą(-as) remiantis taisyklių prekių grąžinimo pirmu punktu, pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo paslaugos pateikimo pirkėjui dienos, informuodamas pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos paslaugos pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

1.6. Pardavėjas po 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo reklaminių paslaugų pristatymo pirkėjui dienos ištrina darbo failus iš kompiuterio.

close
Pindis

PINDIS REKOMENDUOJA, NEPRALEISTI NAUJŲ TENDENCIJŲ IR GAUTI

10% NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI

Mes nesiunčiame el. pašto šiukšlių! Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikoje.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę