Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

Nemokami svetainių optimizavimo įrankiai

Kas daro svetainę „gera“? Aukšti organiniai reitingai? Vertingas turinys? Klientų patirtis? Ar kažkas kito? Nors ekspertai visame pasaulyje turi skirtingas nuomones apie tai, kaip turėtų atrodyti svetainė, jie visi sutinka, kad nėra vieno veiksnio, lemiančio svetainės kokybę. Bet svetainės paieškos sistemos optimizavimo įrankiai ir vartotojas yra esminės internetinio puslapio strategijos dalys.

Optimizavimo įrankiai, kurios siūlome išbandyti nemokamai, kurie gali padėti geriau optimizuoti svetainę:

Norint optimizuoti svetainę, labai svarbu suprasti vartotojų elgesį. Nesvarbu, ar esate el. prekybos svetainė, bandanti maksimaliai padidinti konversijų skaičių, ar informacinė svetainė, siekianti prailginti naudotojo laiką svetainėje. „Google Analytics“ leidžia žiniatinklio valdytojams stebėti naudotojų elgesį jiems naršant svetainėje. Automatiškai renka duomenis ir siūlo ataskaitas, kad geriau suprastumėte naudotojų elgesį.

Svetainių optimizavimo įrankiai

„Hotjar“ yra „viskas viename“  kokybiniams duomenims rinkti. Tai apima daugybę įrankių, padedančių generuoti pelės judėjimo šilumos žemėlapius, sekti kanalą, atlikti vartotojų apklausas ir viską, kas yra kokybiška. „Hotjar“ siūlo žiniatinklio valdytojams ir SEO ekspertams daugybę įrankių, su kuriais galima dirbti ir yra paprasta naudoti.

Svetainių optimizavimo įrankiai

Jei norite išbandyti naują savo svetainės funkciją, „Google optimize“ yra ta vieta, kur turite eiti. Nemokamai „Google“ siūloma „Google optimize“ leidžia žiniatinklio valdytojams išbandyti įvairius puslapio variantus, pvz., šriftus, raginimą veikti, antraštes, produkto kopiją, produkto rodymą ir suderinti su norimu tikslu. Jei savo svetainėje ieškote nemokamo įrankio A/B testavimui, nerasite nieko geresnio už „Google Optimize“. Be to, įrankis sklandžiai integruojamas su „Google Analytics“.

Svetainių optimizavimo įrankiai

„Google Search Console“ – leidžia žiniatinklio valdytojams peržiūrėti savo svetainės našumą sistemoje „Google“. Konsolė taip pat naudinga, jei reikia pašalinti svetainės triktis, išspręsti indeksavimo problemas, prašyti pakartotinio naujo turinio indeksavimo ir daugybės kitų funkcijų. Tačiau svarbus konsolės komponentas, dėl kurio ji yra neįkainojama žiniatinklio valdytojams, yra galimybė teikti su paieška susijusius duomenis. Kaip dažnai Jūsų svetainė reitinguojama paieškoje? Pagal kokius raktinius žodžius reitinguojate? Ir kaip dažnai vartotojai spustelėja, kad patektų į jūsų svetainę? Visus į šiuos klausimus atsakymus rasite šitame įrankiame.

Svetainių optimizavimo įrankiai

„Screaming Frog“ yra tikrinimo programa, kuri tikrina Jūsų svetainę, kad išsiaiškintų įprastas SEO problemas. Jis randa neveikiančias nuorodas, aptinka pasikartojantį turinį, randa peradresavimus, ištraukia atitinkamus duomenis iš tinklalapio, analizuoja puslapių pavadinimus ir „metažymes“ ir keletą kitų naudojimo būdų. „Screaming Frog“ leidžia žiniatinklio valdytojams lengviau aptikti svetainės anomalijas ir pagerinti elementus, turinčius įtakos SEO reitingams.

Svetainių optimizavimo įrankiai

Kitas nemokamas „Google“ siūlomas įrankis – „PageSpeed ​​Insights“ – naudojamas svetainės našumui staliniuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose įvertinti. Kiekvienai svetainei priskiriamas balas reitingavimo skalėje nuo 0 iki 100. Svetainės, įvertintos virš 90, laikomos geromis, nuo 50 iki 90 – reikia tobulinti, o žemiau 50 – blogos. Veiklos balas pagrįstas laboratorijos duomenimis, tai reiškia, kad našumas vertinamas kontroliuojamoje aplinkoje. „PageSpeed“ rezultatai pateikia žiniatinklio valdytojams tikslų vaizdą, kaip vartotojai sąveikauja su svetaine.

Svetainių optimizavimo įrankiai

Kuo anksčiau pradėsite optimizuoti svetainę, tuo geriau

Kiekvienas iš aukščiau paminėtų įrankių yra paprasta naudoti ir suteikia neįkainojamos informacijos, leidžiančios optimizuoti Jūsų svetainės našumą. Ir nors visi šie optimizavimo įrankiai yra nemokami, kai kurie taip pat turi mokamas versijas, jei jausite poreikį.

Norite turėti profesionalę savo internetinę svetainę?

Apsilankykite mūsų El. parduotuvėje, kurioje iš daugelio pasirinkimų rasite norimą internetinį puslapį. Užsakymas greitas, patogus ir paprastas, o toliau Jums beliks, tik laukti savo svajonės tinklapio!

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę