Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

3 lankytojai peržiūri dabar šitą paslaugą
Atnaujinimas svetaines

Atnaujinimas senos „WordPress“ svetainės

14,99 

Gausite monetų: 0.75

Kaina nurodyta valandiniu tarifu.

Jei jūs ar Jūsų įmonė turite seną „WordPress“ svetainę, kuri keletą metų nebuvo programiškai atnaujinta, jūsų svetainė nebėra labai saugi. Galime padėti jums atnaujinti esamą „WordPress“ svetainę, kad ji būtų greitesnė, saugesnė, lengviau naudojama ir geriau optimizuota „Google“ ir kitiems paieškos sistemoms. Visos svetainės turi būti laikas nuo laiko atnaujinamos.

Galime atlikti:

 • Dizaino pakeitimus;
 • Duomenų apsaugos pagerinimą;
 • Padidinti svetainės greitį;
 • Sukurti naujus produktus jūsų E-prekyboje;
 • Standartine internetinę svetainę atnaujinti į E-prekybos;
 • Galime pakeisti tekstą;

Skaityti daugiau

❗ Dirbame, tik su „Wordpress“ svetainėmis.

💰 Verta paminėti, jei projekto atlikimo laikas didesnis negu 10 valandų, pirma apmokamas 30% depozitas ir tada pradedami darbai, baigus darbus sumoka likusi suma.

💸 Paslaugai netaikomas PVM (21 proc.) mokestis. Išrašoma paslaugos teikimo ir gavimo sutartys bei sąskaita faktūra (pareikalavus klientui).

DĖL DARBO UŽSAKYMO:

⬇️ Užpildykite apačioje esančia formą „ATSIŲSKITE SAVO KLAUSIMĄ/PROJEKTĄ“ ir mes su Jumis susisieksime.

ℹ️ Paslaugos nauda, kūrimo etapai ir kainos →

Produkto kodas: 0031 Kategorija:

Reguliariai svetainės atnaujinimas yra saugesnės:

Tinklalapiai dažniausiai veikia išnuomotuose serveriuose, kurie yra prižiūrimi ir kurių programinė įranga nuolat atnaujinama. Paprastai „hostingo“ paslaugų vartotojai to net nepastebi, nes šios paslaugos dirba nuolat – tam, kad būtų „užtaisytos“ naujai atrastas saugumo spragas, kad serveriai galėtų naudoti modernesnę aparatinę ir programinę įrangą bei būtų greitesni.

Patogesnis valdymas:

Naujos „WordPress“ versijos, pradedant nuo 5.0, leidžia sudaryti kiekvieno puslapio ar įrašo turinį iš daugybės paruoštų naudoti blokų. Tai leidžia savarankiškai sukurti daug patrauklesnius ir informatyvesnius puslapius nei anksčiau naudojant įprastą WYSIWYG teksto redaktorius.

Naudojant tinkamą dizaino šabloną, daug lengviau valdyti „WordPress“ sistemos turinį ir išvengti sudėtingų priedų, tokių kaip „Visual Builder“, nes naujojo „WordPress“ prietaisų skydelyje jis jau yra.

„WordPress“ greitis:

„WordPress“ sistemos ir modulių autoriai nuolat prideda naujų funkcijų ir tobulina programinę įrangą, kad ji veiktų greičiau. Tai ypač aktualu, jei svetainės vis dar naudoja PHP 5.6, todėl verta pereiti prie naujų „WordPress“ versijų, kurios naudojasi PHP 7.4 optimizavimo ir saugumo privalumais.

Suderinamumas su naujais WordPress moduliais:

Jei jūsų svetainėje veikia senesnė, daugiau negu dvejų metų „WordPress“ versija, tikriausiai pastebėsite, kad nebegalite savo svetainėje įdiegti kai kurių naujų „WordPress“ papildinių, nes jie skirti naujesnėms „WordPress“ versijoms ir yra tiesiog nesuderinami su senomis versijomis.

Svarbu atsiminti, kad pasinaudojus paslauga svetainės atnaujinimas, reikia ir nepamiršti ir toliau prižiūrėti svetainę ir atlikti atnaujinimus. Tam rekomenduojame pasinaudoti paslauga: „WordPress“ internetinių svetainių priežiūra , nes norint užtikrinti, kad jūsų „WordPress“ svetainė išliktų saugi, svetainėje reikia nuosekliai prižiūrėti pagrindinį kodą ir visus papildinius, kurie gali būti naudojami.

Kartais apžiūrėję svetainę nustatome, kad atnaujinti seną svetainę nelabai ir apsimoka ir rekomenduojame susikurti nauja svetainę.

Daugiau informacijos apie skirtumus rasite mūsų straipsnyje: LiJIA

https://jaunaideja.lt/nemokami-internetiniu-svetainiu-optimizavimo-irankiai/

https://jaunaideja.lt/interneto-svetaines-marketingas/

📅 Wordpress senos svetainės atnaujinimo etapai

 1. Klientas užpildo formą aprašydamas iškeltus uždavinius;
 2. Nustatome kainą ir informuojam klientą;
 3. Jeigu klientas sutinka, atsiunčia svetainės prisijungimo duomenis;
 4. Verta paminėti, jei projekto atlikimo kaina didesnė negu 100 eurų prašomas 30% depozitas.
 5. Klientui atgal atsiunčiame pasirašytus dokumentus apie kliento internetinės svetainės duomenų ne kaupimą ir neviešinimą.
 6. Pradedami darbai;
 7. Klientas gali gyvai sekti atliekamus darbus;
 8. Baigus darbus klientui pristatoma internetinė svetainės pakeitimai;
 9. Patvirtinus užsakovui įsiunčiama sąskaita už darbą;
 10. Gavus apmokėjimą, klientui išsiunčiama instrukcija, kaip pasikeisti internetinės svetainės slaptažodį.

🤔 Pagalba

Nesuprantate kaip taisyklingai užpildyti formą? O gal nepavykstą, nes išmeta vis klaidas?

Nebijokite, galime padėti užpildyti formą, paskambinkite +370 660 12056 numeriu ir suteiksime visą reikalingą informaciją apie formą ir užpildysime ją kartu.👊

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę