Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

2 lankytojai peržiūri dabar šitą paslaugą
Pavyzdys
Pavyzdys

Logotipo perpiešimas / korekcijos

39,99 

Gausite monetų: 2.00

Nuo 39.99 €

 Į perpiešimo/koregavimo kainą įskaičiuota:

 • Poreikių analizavimas – stilistika, siekiamas rezultatas ir srities rinka;
 • Logotipo korekcijos;
 • Logotipas suruošiama ir atiduodama visais reikalingais formatais (AI, EPS, JPG, PNG, PDF);
 • Grafikos dizainerio ir marketingo specialisto konsultacijos;
 • Paruošimo darbai spaudai;

💸 Paslaugai netaikomas PVM (21 proc.) mokestis ir išrašoma sąskaita faktūra (pareikalavus klientui).

DĖL DARBO UŽSAKYMO:

🔽 Užpildykite apačioje esančia formą:
  Atsiųskite logotipą, mes jį įvertinsime ir pateiksime kainą:

  Dažniausiai nustatome kainą ir atsakome į užklausą per vieną darbo dieną.

  ℹ️ Paslaugos nauda, kūrimo etapai ir kainos →

  Produktą pagaminti užtrunką 1-2 darbo dienas.
  Produkto kodas: 0014 Kategorija:

  Turite rastinį logotipą, bet nežinote ar Jums reikalingas logotipo perpiešimas?

  Turite suprasti, kad vektorinis logotipo formatas yra būtinas jūsų verslui. Jei turite tik numatytąjį logotipą, turėsite problemų jį spausdindami. Taip, yra išimčių, kai vektorinio logotipo formatas nereikalingas. Pavyzdžiui, jūs ką tik valdėte „Facebook“ puslapį, kuriam reikia logotipo. Tokiu atveju jums reikia tik vieno logotipo dydžio, kurio niekada nereikės keisti, todėl tai suprantama. Tačiau visada yra didelė tikimybė, kad logotipą teks naudoti kitose laikmenose, tačiau turėdami tik rastinį logotipas negalėsite jo padidinti. Vis tiek galite priartinti ir tolinti vektorinius logotipus neprarasdami kokybės, naudoti juos, ką tik norite, spausdindami, žiniatinklyje ir pan.

  ✅ Galite nustatyti, ar failas yra vektorinio formato, žiūrėdamas į vaizdo kraštus – vektorinio vaizdo kraštai visada išliks nepažeisti, nesvarbu, kiek kartų jį priartinsite. Tekstas yra vienas iš populiariausių vektorinių failų. Kad ir kiek padidintumėte tekstą, jo kokybė išliks tokia pati.

  Logotipo perpiešimas ar korekcijos gali turėti daug naudos verslui ar prekės ženklui, jei atliekami atsargiai ir protingai. Keletas privalumų, kurios gausite pasinaudoja paslauga logotipo perpiešimas:

  • Modernizacija ir atnaujinimas: Laikas bėga, dizaino tendencijos keičiasi, tad atnaujinęs logotipas gali padėti jūsų verslui ar prekės ženklui atrodyti šiuolaikiškai ir pritraukti naują auditoriją.
  • Identitetas: Jei logotipas pritaikomas naujiems ar patobulintiems dizaino principams, jis gali sustiprinti jūsų verslo ar prekės ženklo identitetą. Gerai atliktos korekcijos gali pabrėžti įmonės unikalumą ir atskirti ją nuo konkurentų.
  • Daugiau galimybių naudoti: Patobulinęs ar modernizuotas logotipas gali suteikti daugiau galimybių jo naudojimui, įskaitant skirtingų formatų ir raiškos versijas, kas yra svarbu marketingo ir reklamos kampanijoms.
  • Spausdinimas: Atnaujintas logotipas gali pagerinti spausdinimo kokybę. Tai gali būti svarbu spausdinant ant skirtingų medžiagų ar didelių dydžių, kur gali pasireikšti dizaino trūkumai.
  • Prisitaikymas prie naujų rinkų: Logotipo korekcijos gali padėti pritaikyti jį naujiems rinkoms arba tarptautiniam lygiui, kad būtų labiau suprantamas ir priimtinas kiekvienoje geografinėje srityje.
  • Atsakas į verslo pokyčius: Jei jūsų verslas praeina permainas, pavyzdžiui, išplėtimąs į naujas sritis ar paslaugas, logotipo korekcijos gali padėti atspindėti šiuos pokyčius ir palaikyti verslo plėtrą.
  • Sugebėjimas prisitaikyti prie laiko: Verslo pasaulyje būtina būti lanksčiam ir prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Logotipo korekcijos gali būti vienas iš būdų demonstruoti verslo prisitaikymą prie naujų tendencijų.

  Vis dėlto svarbu prisiminti, kad logotipo korekcijos ar perpiešimas turi būti atliekami atsakingai, siekiant išsaugoti originalumą, unikalumą ir svarbiausias logotipo savybes.

  Daugiau informacijos galite skaityti mūsų tinklaraštyje: LiJIA

  Įvairių tipų logotipai – kuris geriausiai tinka Jūsų verslui?

  Spalvos pasirinkimas verslui su reikšme

  📅 Logotipo perpiešimas/korekcijos etapai

  1. Atsiunčiate užklausą, nurodydami tikslią informaciją ir įkeldami savo logotipo nuotrauką;
  2. Įvertiname logotipą ir atsiunčiame darbo kainą su apmokėjimo informacija;
  3. Jūsų apmokėjimas;
  4. Logotipo perpiešimas į vektorinį;
  5. Galimos mažos korekcijos (jei reikia);
  6. Dizaino pristatymas po korekcijų klientui (jei reikia);
  7. Maketas su reikiamais failais atsiunčiamas užsakovui;

  🤔 Pagalba

  Nesuprantate kaip taisyklingai užpildyti formą? O gal nepavykstą, nes išmeta vis klaidas?

  Nebijokite, galime padėti užpildyti formą, paskambinkite +370 660 12056 numeriu ir suteiksime visą reikalingą informaciją apie formą ir užpildysime ją kartu.👊

  Jums taip pat gali patikti…

  Pirkinių krepšelis
  0
   0
   Jūsų krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę