Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

3 lankytojai peržiūri dabar šitą paslaugą
-43%
Reklaminiai skydeliai
Reklaminiai skydeliai
Reklaminiai skydeliai
Reklaminiai skydeliai
Reklaminiai skydeliai
Reklaminiai skydeliai
Reklaminiai skydeliai
Reklaminiai skydeliai

Reklaminių skydelių maketavimas + animavimas (HTML 5)

19,99 

Sutaupote: 15.00€

Gausite monetų: 1.00

✅ Į maketavimo kainą įskaičiuota:

 • Poreikių analizavimas – stilistika, siekiamas rezultatas ir srities rinka;
 • Vartotojų ir konkurentų analizavimas;
 • Korekcijos po pateikimo dizaino;
 • Grafikos dizainerio ir marketingo specialisto konsultacijos;
 • Paruošimo darbai spaudai;

💡 Neturite idėjos? Ne problema, apačioje esančioje užsakymo formoje pateikite tekstą ir papildomą reikiamą informacija ir atsižvelgdami į Jūsų informaciją sugalvosime idėja ir atliksime paslaugą.

💸 Paslaugai netaikomas PVM (21 proc.) mokestis ir išrašoma sąskaita faktūra (pareikalavus klientui).

✍️ Prašome nurodydami tekstą atkreipti dėmesį į gramatines ir skyrybos klaidas, nes už tai neatsakome! Galimybė klaidas užsakyme pataisyti iki darbo pradžios.

ℹ️ Paslaugos nauda, kūrimo etapai ir kainos →

Produktą pagaminti užtrunką 1-2 darbo dienas.

Prieinamumas: Liko 2

Užpildykite formą, kuri palengvins kūrimo procesą:

 €

Dėl užsakymų skaičiaus specialistas Jūsų krepšelio užsakymus pradėtų atlikinėti po 1 d.d.

„Baneriai“ arba kitaip reklaminiai skydeliai yra skirti pritraukti tikslinę lankytojų auditoriją į Jūsų internetinę svetainę. Galimi statiniai ir dinaminiai (judantys) reklaminiai skydeliai. Skydeliai yra gaminami pagal svetainės, kurioje bus rodomi nustatytus parametrus. Reklamjuostės kuriamos taip, kad sudomintų potencialius klientus, bei padėtų parduoti Jūsų prekes ar paslaugas.

✅ Reklamjuostes galite naudoti savo internetinėje svetainėje arba kitų verslų svetainėse, kuriuose labai lengvai patalpinsite po tekstu, menių juosta arba poraštėje. Taip klientą galite supažindinti su nuolaidomis Jūsų internetinėje svetainėje, naujomis prekėmis arba paslaugomis. Lengvai galite nukreipti lankytoją į norimą puslapį.

Reklaminiai skydeliai yra svarbi reklaminės kampanijos dalis, nes jie gali padėti pritraukti dėmesį ir pranešti žinutę potencialiems klientams arba praeiviams. Štai keletas patarimų, kaip sukurti efektyvų reklaminių skydelių maketą:

 1. Aiški žinutė: Reklaminė žinutė turi būti paprasta ir aiški. Suformuluokite trumpą ir įtaigų pranešimą, kuris iš karto suprantamas. Naudojant trumpus sakinius arba net vieną žodį, siekite perteikti svarbiausią informaciją.
 2. Informacijos hierarchija: Svarbiausia informacija turi būti pabrėžta ir išdėstyta taip, kad ji būtų pastebima iš toli. Suformuokite informacijos struktūrą hierarchiškai – svarbiausiai informacijai skiriant daugiau dėmesio nei mažiau svarbiai.
 3. Atitikimas aplinkai: Atsižvelkite į vietą, kurioje bus dedamas reklaminis skydelis. Skydelio dizainas ir dydis turėtų būti pritaikytas aplinkai, kad būtų lengviau pastebėti.
 4. Brandbook: Užtikrinkite, kad reklaminis skydelis būtų suderintas su jūsų prekės ar paslaugos prekės ženklu ir stiliumi. Įtraukite logotipą ar kitus prekės ženklo elementus, kad būtų atpažįstama jūsų įmonė. Teikia paslaugą ir Brandbook kūrimas.

Prieš dedant reklaminį skydelį viešoje vietoje, svarbu atlikti testavimą ir atidžiai peržiūrėti maketą, kad būtų užtikrinta jo tinkamumas ir efektyvumas reklamai. Tinkamai suprojektuotas ir sukurtas reklaminis skydelis gali labai padidinti jūsų žinomumą ir pritraukti naujus klientus.

Daugiau informacijos galite skaityti mūsų tinklaraštyje: LiJIA

📅 Maketavimo etapai

 1. Atliekate užsakymą, nurodydami tikslią informaciją;
 2. Pradedame rinkos, užsakavo, konkurentų analizės ir tikslų nustatymus;
 3. Dizaino derinimas su klientu;
 4. Dizaino kūrimas;
 5. Dizaino pristatymas klientui;
 6. 3 korekcijos;
 7. Dizaino pristatymas po korekcijų klientui;
 8. Maketo paruošimas spaudai;
 9. Maketas su reikiamais failais atsiunčiamas užsakovui;

🤔 Pagalba

Nesuprantate kaip taisyklingai užpildyti formą? O gal nepavykstą, nes išmeta vis klaidas?

Nebijokite, galime padėti užpildyti formą, paskambinkite +370 660 12056 numeriu ir suteiksime visą reikalingą informaciją apie formą ir užpildysime ją kartu.👊

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę