Nepramiegok 2+ galimybės 😴💤

AUKIME KARTU

2 lankytojai peržiūri dabar šitą paslaugą
-50%
TikTok
TikTok
TikTok

TikTok, Instagram ir Youtube reels’ų montavimas

19,99 

Sutaupote: 20.00€

Gausite monetų: 1.00

Filmuota medžiaga bus paruošta: vertikaliai (1080×1980), kurio formatas tinkamas naudoti „TikTok’o“ paskyroje, taip pat „Facebook“, „Instagram“ ir „YouTube“ reels’ose.

Į montavimo kainą įskaičiuota:

 • Vaizdo įrašas aukštos kokybės;
 • Transkripcija;
 • Garso takelis (jei reikia);
 • Specialieji efektai;
 • Įterpti subtitrai;

Skaityti daugiau

❗ Vaizdo medžiaga turi būti atsiųsta filmuota vertikaliai (1080×1980).

💡 Turite idėja, bet neturite vaizdo įrašo turinio?

Skaityti daugiau

📝 Galimybė bendradarbiauti ir sudaryti mėnesinius planus, kurio metu nustatytume vaizdo įrašų sumontavimo skaičių per mėnesį (pritaikydami nuolaidą). Tokia galimybę galėsite pasirinkti pildant užsakymo formą, kuri pateikta apačioje.

🎥 Kuriate ilgą turinį YouTube’je ir norite socialiniuose tinkluose parodyti įdomiausių vietų anonsą/us? Užpildykite apačioje esančia formą („Atsiųskite savo klausimą/projektą“) aprašydamas vaizdo įrašo ilgį, norimų anonsų skaičių ir atlikimo laiką, o mes pateiksime galutinę kainą. Atsakome per vieną darbo dieną.

📌 Po užsakymo atsiųsime nurodymus į Jūsų elektroninį paštą, kaip atsiųsti/įkelti vaizdo įrašų medžiaga mums.

💸 Paslaugai netaikomas PVM (21 proc.) mokestis ir išrašoma sąskaita faktūra (pareikalavus klientui).

ℹ️ Paslaugos nauda, kūrimo etapai ir kainos →

Montavimas užtrunką 1-2 d.d. priklausomai nuo turinio ilgio.

Prieinamumas: Liko 1

Užpildykite formą, kuri palengvins kūrimo procesą:

 €

Dėl užsakymų skaičiaus specialistas Jūsų krepšelio užsakymus pradėtų atlikinėti po 1 d.d.

Reels montavimas – po TikTok’o sėkmės, daugelis socialinių tinklų irgi pasekė tokia pat kryptimi. Todėl toks vaizdo įrašų dalinimo formatas yra ant bangos ir socialiniai tinklai konkuruodami vieni su kitais labai vertiną tokį turinį ir jam padeda.

„TikTok“ reels montavimas yra socialinės žiniasklaidos platforma, skirta kurti, dalytis ir atrasti trumpus vaizdo įrašus.

✅ Kodėl socialinei žiniasklaidai skirti mikro ar trumpi vaizdo įrašai?

Ar žinojote, kad pakartotinai pritaikyti mikro vaizdo įrašai išgarsėja „Instagram Reels“, „TikTok“ ir „YouTube“? Mikro turinys yra nauja socialinės žiniasklaidos tendencija. Tai ne tik lengva žiūrėti ir su juo bendrauti, bet ir paieškos variklio algoritmui tai patinka. Turinio panaudojimas leidžia maksimaliai padidinti investicijų į turinį grąžą.

Turite būti susipažinę su Hormozi , Ryanpineda , Grant Cardone ir Gary Vee vaizdo įrašais ir norite panašios išvaizdos bei pojūčio, kaip norite suteikti savo naujam turiniui ar net pakeisti ilgą turinį į trumpą. Nuostabu! Atėjote į reikiamą vietą.

Vartotojai mėgaujasi „TikTok“ praleistu laiku, džiaugiasi unikaliu randamu turiniu ir jaučiasi saugūs reikšdami savo turinį . Visa tai padeda paaiškinti, kodėl „TikTok“ yra toks populiarus. Vartotojai netgi pozityviau vertina turinį iš įmonių ir prekių ženklų „TikTok“, palyginti su kitomis platformomis.

✅ 2022 m. sausio mėn. maždaug 57 procentai „TikTok“ naudotojų visame pasaulyje buvo moterys. Palyginimui, populiarios socialinių vaizdo įrašų platformos naudotojų vyrai sudarė maždaug 43 procentus visų vartotojų.

✅ „TikTok“ yra daug vyresnio amžiaus žmonių. Yra žmonių, kuriems 50–60 metų ir naudojasi „TikTok“. Tik laiko klausimas, kada „TikTok“ auditorija prisitaikys prie jūsų auditorijos demografinių rodiklių. Maža to, nėra blogai turėti ir jaunesnių pasekėjų.

Daugiau informacijos apie reels montavimas galite skaityti ir peržiūrėti mūsų verslo tinklaraštyje LiJIA (Lietuvos Jaunos Idėjos Apžvalga).

📅 Montavimo etapai

 1. Atliekate užsakymą, nurodydami tikslią informaciją;
 2. Atsiunčiame informaciją, kaip pasidalinti vaizdo įrašais;
 3. Gavę vaizdo įrašus pradedame rinkos, užsakavo, konkurentų analizės ir tikslų nustatymus;
 4. Atliekame montavimo darbus;
 5. Atlikto montavimo pristatymas klientui;
 6. Korekcijos;
 7. Vaizdo įrašo pristatymas po korekcijų klientui;
 8. Vaizdo įrašai su reikiamais failais atsiunčiamas užsakovui;

🤔 Pagalba

Nesuprantate kaip taisyklingai užpildyti formą? O gal nepavykstą, nes išmeta vis klaidas?

Nebijokite, galime padėti užpildyti formą, paskambinkite +370 660 12056 numeriu ir suteiksime visą reikalingą informaciją apie formą ir užpildysime ją kartu.👊

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę